Zprávy FTV Prima

Sledujte pokračování Zprávy FTV Prima ze dne 13-12-2015 na i-televize.com

Zprávy FTV Prima

Hlavní zpravodajství v 18:55. „Zprávy FTV Prima“ přinášejí 30 minutový přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě.

Bílo-zelené studio Vás svižně informuje o politice, kulturním dění, mezinárodních vztazích či o vojenské aktivitě ve světě.

Celých 25 minut budou Vašimi moderátory Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Roman Fojta, Sandra Parmová.

Navíc můžete staré i nové díly shlédnout na internetové televizi http://i-televize.com. Podívejte se na svůj každodenní příval novinek a adrenalinu – podívejte se na Zprávy FTV Prima.

 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Zprávy FTV Prima. Zprávy FTV Prima můžete sledovat přes i-televize.com. Zprávy FTV Prima je televizní pořad stanice .


Zprávy FTV Prima -

 

Zprávy FTV Prima. Zmeškali jste Zprávy FTV Prima? Katso tästä kaikki jaksot. Zprávy FTV Prima je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Zprávy FTV Prima. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).

Zaregistrujte se (zdarma) a budete moct uchovávat své oblíbené pořady. Získáte osobní tv-tipy a doporučíme Vám pořady podle toho, čemu dáváte přednost.


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů