AZ-kvíz

Sledujte pokračování AZ-kvíz ze dne 25-03-2020 na i-televize.com

AZ-kvíz

Divácky mnoho let oblíbený soutěžní pořad, který se na obrazovce České televize objevuje již od roku 1997. AZ-kvíz je vědomostní soutěž, která vyžaduje od soutěžících co nejširší znalosti z nejrůznějších oblastí.

Jak sám název napovídá, hrací tabule skrývá soutěžní otázky pod políčky označenými písmeny abecedy od A do Zet. r042tv Soutěž kombinuje tematicky pestré vědomostní otázky se strategickou hrou.

Ta spočívá v obsazování polí na hrací tabuli a v jejich propojení do souvislého řetězce, jenž spojí tři strany trojúhelníku. Rozhodně si nenechte ujít klasiku České televize na webu http://i-televize.com.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání AZ-kvíz. AZ-kvíz můžete sledovat přes i-televize.com. AZ-kvíz je televizní pořad stanice .


AZ-kvíz -

 

AZ-kvíz. Zmeškali jste AZ-kvíz? Katso tästä kaikki jaksot. AZ-kvíz je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání AZ-kvíz. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů