Cestománie

Sledujte pokračování Cestománie ze dne 13-06-2018 na i-televize.com

Cestománie

„Cestománie“ z originální produkce České televize Vás již 14let provádí po všech zemích světa z pohodlí domova. Za celou dobu existence bylo natočeno 267 dílů ze 152 zemí.

Od samého začátku je jedním z nejsledovanějších českých dokumentárních cyklů. Ideální varianta pro tip na dovolenou obohacena dávnou humoru Báry Štěpánové a Miroslava Vladyky v roli moderátorů. Zajímavé poznatky z cest a tipy na výlety v dané lokalitě s místním průvodcem.

Velice často nahlédnete do života běžných obyvatel a ještě častěji do jejich jídelníčků. Zajímavé pokračování je „Nová Cestománie“ z produkte již jiné TV, která dostala novou znělku, moderátory a hlavně atraktivnější destinace. Dnes již prakticky legendární Cestomanii si můžete užít i po internetu na http://i-televize.com.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Cestománie. Cestománie můžete sledovat přes i-televize.com. Cestománie je televizní pořad stanice .


Cestománie -

 

Cestománie. Zmeškali jste Cestománie? Katso tästä kaikki jaksot. Cestománie je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Cestománie. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů