Malá farma

Sledujte pokračování Malá farma ze dne 21-03-2014 na i-televize.com

Malá farma

Pro dobrodružné typy mladých lidí z mesta pripravila Ceská televize porad „Malá farma“. Snílci odkojení velkomesty se vydávají do farmárské reality show. Na malou farmu v náruci ceské krajiny se nastehoval mladý pár a zacíná zde hospodarit.

Ne vše je podle knížek a ne všechno jde vycíst! Každý díl se podíváte, jak poporostlo pole, jak se množila zvírata, prípadne jak vyrostla. Naucíte se stavet maštale, uskladnit obilí, vymalovat komurku. Na pravidelné návštevy sem jdou zváni odborníci.

Veterinári, krajinári, dlouholetí a zkušení hospodári, aby mladým zacátecníkum poradili. Nechybí zde ani kulinárské dobroty, dožínky ci další tradice z ceského venkova. Pokud cekáte nudné posezení u „Malá farma“, jste na omylu! O zvraty a adrenalin není nouze.

Tu a tam utece koza a neco sežere, majitelka odmítá zabít malé a rozkošné králícky pro maso a kožešinu. Pokud si chcete minulé díly „Malé farmy“ osvežit, navštivte http://i-televize.com/ a zapojte se do venkovského života.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Malá farma. Malá farma můžete sledovat přes i-televize.com. Malá farma je televizní pořad stanice .


Malá farma -

 

Malá farma. Zmeškali jste Malá farma? Katso tästä kaikki jaksot. Malá farma je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Malá farma. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů