Ordinace v růžové zahradě 2

Sledujte pokračování Ordinace v růžové zahradě 2 ze dne 13-06-2018 na i-televize.com

Ordinace v růžové zahradě 2

Volné pokračování rodinného dramatu „Ordinace v růžové zahradě“ z produkce TV Nova. Doktoři, sestry ani jejich rodiny nadále nemají lehké životy a celý hodinový díl bojují, co jim síly stačí. Sledujte jejich osudy na http://i-televize.com.

Občas se i dobře zasmějete, ale nehledejte zde nějaký hluboký děj či výběr české produkce. Pouze další z řady českých telenovel (jako je třeba Ulice, Letiště, Obchoďák a další), které baví hlavně starší publikum.

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete mnoho známých tváří jako je například Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová nebo Ladislav Potměšil, ale ani oni to nedokážou zachránit. Dle neoficiálních žebříčků se jedná o 86. nejhorší seriál všech dob, takže si zapněte televizi a posuďte sami!
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Ordinace v růžové zahradě 2. Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat přes i-televize.com. Ordinace v růžové zahradě 2 je televizní pořad stanice .


Ordinace v růžové zahradě 2 -

 

Ordinace v růžové zahradě 2. Zmeškali jste Ordinace v růžové zahradě 2? Katso tästä kaikki jaksot. Ordinace v růžové zahradě 2 je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Ordinace v růžové zahradě 2. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů