Reportéři ČT

Sledujte pokračování Reportéři ČT ze dne 13-01-2020 na i-televize.com

Reportéři ČT

37 minut dlouhý publicistický pořad, který natáčí Česká televize. Aktuální kauzy, vše co pálí spotřebitele – to je pořad Reportéři. Náhledy z druhé strany, přednostní rozhovory, názory odborníků a mnoho dalšího.

Politické, ekonomické i společenské téma. Díky spolupráci zahraničních pracovníků je možné udržet krok se zahraničními médii. Pořadem Reportéři provází Marek Wollner. Další z publicistických pořadů České televize, který můžete sledovat také online na http://i-televize.com.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Reportéři ČT. Reportéři ČT můžete sledovat přes i-televize.com. Reportéři ČT je televizní pořad stanice .


Reportéři ČT -

 

Reportéři ČT. Zmeškali jste Reportéři ČT? Katso tästä kaikki jaksot. Reportéři ČT je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Reportéři ČT. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů