Studio ČT24

Sledujte pokračování Studio ČT24 ze dne 14-04-2019 na i-televize.com

Studio ČT24

 
Obsáhlá zpravodajská relace, která přináší dvě a půl hodiny aktuálního dění v politice, ekonomice, kultuře i sportu. Studio ČT24 poskytuje divákům živé specializované komentáře a analýzy od předních znalců v oboru.

Zprostředkovává informace o životě lidí v jiných kontinentech i nabízí pohled na nejčerstvější dění v byznyse i na světových burzách. Vysoce sofistikovaný pořad, který nabízí značné množství odborných informací a náhledů na situaci.

Přes celé zpravodajství Studia 24 běží neustále se opakující nejdůležitější rychlé novinky na spodní liště obrazovky. Jejich aktualizace je prakticky okamžitá. Na http://i-televize.com se můžete znovu podívat na ty nejzajímavější události.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Studio ČT24. Studio ČT24 můžete sledovat přes i-televize.com. Studio ČT24 je televizní pořad stanice .


Studio ČT24 -

 

Studio ČT24. Zmeškali jste Studio ČT24? Katso tästä kaikki jaksot. Studio ČT24 je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Studio ČT24. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů