Tanec

Sledujte pokračování Tanec ze dne 15-07-2018 na i-televize.com

Tanec

Další ze sportovních magazínu z produkce Ceské televize. Porad “Tanec” mapuje ceskou tanecní scénu a podává ucelené informace. Zábery z mistrovství republiky, místních souteží, rozhovory. Kvalitní komentáre uvedou v obraz kdejakého tanecního analfabeta.

Výborný strih dodává poradu na požadovaném spádu a nenechá Vás ani na okamžik vydechnout. 30 minut dlouhý “Tanec” Vám predstaví to nejlepší, co Ceská republika v tanecním odvetví nabízí. Klasický tanec, latinskoamerické tance, souteže tanecních skupin, Prague Open, akrobaticky rock and roll, Mezinárodní tanecní festival a mnoho dalšího.

Pokud hledáte nový sportovní porad, který Vás zaujme, rozhodne pri výberu na i-televize.com nevynechejte ani porad “tanec”. Stací velice málo, abyste se zorientovali a užili si porad v celé jeho tanecní kráse.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Tanec. Tanec můžete sledovat přes i-televize.com. Tanec je televizní pořad stanice .


Tanec -

 

Tanec. Zmeškali jste Tanec? Katso tästä kaikki jaksot. Tanec je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Tanec. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů