Události v regionech (Brno)

Sledujte pokračování Události v regionech (Brno) ze dne 08-10-2019 na i-televize.com

Události v regionech (Brno)

Večerní bráška pořadu „Události v regionech plus (Brno)“. Zajímavý slet novinek z brněnského regionu nejen pro Brňáky! Pořad z jihočeska a Zlínska s nevšední dávnou entuziazmu pro krajové cítění! r042tv

Kulturní přehled, dění na radnicích, nové cyklotrasy za podpory obcí či místní soukromá muzea, která se pyšní jedinečnostmi svého druhu! Vše co kraj trápí či na co by mohl být pyšný Vám představí moderátoři z České televize.

„Události v regionech“ naladíte každý den na ČT1 v 18:00 nebo na http://i-televize.com, kde se nachází i archiv pořadu. Máte tudíž jistotu, že nepřijdete vůbec o nic.

 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech (Brno). Události v regionech (Brno) můžete sledovat přes i-televize.com. Události v regionech (Brno) je televizní pořad stanice .


Události v regionech (Brno) -

 

Události v regionech (Brno). Zmeškali jste Události v regionech (Brno)? Katso tästä kaikki jaksot. Události v regionech (Brno) je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech (Brno). .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů