Události v regionech (Ostrava)

Sledujte pokračování Události v regionech (Ostrava) ze dne 01-06-2020 na i-televize.com

Události v regionech (Ostrava)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize, jež přináší souhrn nejdůležitějších událostí dne v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Aktuální informace z Vašeho regionu přímo k Vám domů.

Za vysokou kvalitu ručí již známé zpravodajství „Události“. K vidění je i mladší bráška „Události v regionech plus“ také na České televizi anebo na internetové televizi http://i-televize.com.

Události v regionech (Ostrava) je pořad srovnatelný s ostatními regionálními zpravodajstvími na ČT.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech (Ostrava). Události v regionech (Ostrava) můžete sledovat přes i-televize.com. Události v regionech (Ostrava) je televizní pořad stanice .


Události v regionech (Ostrava) -

 

Události v regionech (Ostrava). Zmeškali jste Události v regionech (Ostrava)? Katso tästä kaikki jaksot. Události v regionech (Ostrava) je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech (Ostrava). .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů