Události v regionech plus (Brno)

Sledujte pokračování Události v regionech plus (Brno) ze dne 13-01-2020 na i-televize.com

Události v regionech plus (Brno)

Ve 12:20 Vás na České televizi 1 čeká komentované regionální zpravodajství hlavních událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji. Události v regionech plus (Brno) můžete sledovat také na internetu pomocí stránky http://i-televize.com.

Přehled kulturního dění, aktuální politické situace v kraji, dopravní nehody či pozvánky na výlety. Rychlý regionální přehled s možností inspirace pro volné chvíle. Zjistěte snadno a rychle s ČT1 co se u Vás v kraji děje nového! Pořadem provází moderátoři zpravodajských bloků.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech plus (Brno). Události v regionech plus (Brno) můžete sledovat přes i-televize.com. Události v regionech plus (Brno) je televizní pořad stanice .


Události v regionech plus (Brno) -

 

Události v regionech plus (Brno). Zmeškali jste Události v regionech plus (Brno)? Katso tästä kaikki jaksot. Události v regionech plus (Brno) je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech plus (Brno). .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů