Události v regionech plus (Ostrava)

Sledujte pokračování Události v regionech plus (Ostrava) ze dne 13-01-2020 na i-televize.com

Události v regionech plus (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství z dílny „Události v regionech“. Rychlé, přehledné a zajímavé informace z Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje.

Kauzy z Vaší oblasti, dění na radnicích a magistrátech, kulturní novinky, zajímavosti a kuriozity pro Ostravu a okolí. Zpravodajský blok nutný pro všechny co chtějí být v obraze co se jim děje přímo pod nosem.

Pokud bydlíte v Ostravě, určitě se podívejte i na archiv pořadu na http://i-televize.com.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech plus (Ostrava). Události v regionech plus (Ostrava) můžete sledovat přes i-televize.com. Události v regionech plus (Ostrava) je televizní pořad stanice .


Události v regionech plus (Ostrava) -

 

Události v regionech plus (Ostrava). Zmeškali jste Události v regionech plus (Ostrava)? Katso tästä kaikki jaksot. Události v regionech plus (Ostrava) je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech plus (Ostrava). .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů