Události v regionech (Praha)

Sledujte pokračování Události v regionech (Praha) ze dne 03-12-2019 na i-televize.com

Události v regionech (Praha)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize pro každý večer. Novinky z hlavní metropole a středních Čech. v510tv Praha má více zajímavých míst než jen Staré město! Podívejte se na její nevšední místa dostupná i městskou dopravou.

Kulturní zpravodajství, přehled zajímavých akcí, pozvánky na významná místa. Kuriozity a soukromí sběratelé. Originální reportáže a typy na výlety v hustě zastavěné oblasti až do srdce klidné zeleně.

Rozhovory s organizátory akcí či vlastníky muzeí – to jsou jen příklady obsahu, který Vám Události v regionech (Praha) může nabídnout. Archiv pořadu lze tradičně najít na internetové adrese http://i-televize.com.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech (Praha). Události v regionech (Praha) můžete sledovat přes i-televize.com. Události v regionech (Praha) je televizní pořad stanice .


Události v regionech (Praha) -

 

Události v regionech (Praha). Zmeškali jste Události v regionech (Praha)? Katso tästä kaikki jaksot. Události v regionech (Praha) je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Události v regionech (Praha). .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů