Volejte Novu

Sledujte pokračování Volejte Novu ze dne 16-06-2018 na i-televize.com

Volejte Novu

Víkendové poledne se již v dobách zrodu televize Nova stalo místem pro dotazy diváku. Dríve porad zvaný "Volejte rediteli" nahradila jeho obdoba "Volejte Novu".

V každém díle se dozvíte neco zajímavé z pripravovaných poradu ci koprodukcí, vlastní tvorby televizní stanice nebo o sledovanosti hlavních trháku minulého týdne. V prípade, že se stydíte zatelefonovat do "Volejte Novu", mužete využít internetový formulár.

Pokud jste pravidelný a oddaný divák, prijdete si zde na svojí potrebnou dávku "drbu". Každý díl je uváden jiným moderátorem, probíhá pravidelné strídání. Porad vznikl v roce 2003 a od té doby i nadále beží.

Pokud jste nevideli minulý díl "Volejte Novu" a chcete vedet co nového ve svete televize, podívejte se http://i-televize.com/.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Volejte Novu. Volejte Novu můžete sledovat přes i-televize.com. Volejte Novu je televizní pořad stanice .


Volejte Novu -

 

Volejte Novu. Zmeškali jste Volejte Novu? Katso tästä kaikki jaksot. Volejte Novu je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Volejte Novu. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů