Černé ovce

Sledujte pokračování Černé ovce ze dne 05-12-2019 na i-televize.com

Černé ovce

Černé ovce jsou publicistický pořad, který bojuje za práva obyčejných lidí. Černé ovce se prostřednictvím konkrétních diváckých příběhů zabývají spotřebitelskými a občanskoprávními problémy.

Patří sem především ochrana práv spotřebitelů, sousedské vztahy, problémy mezi zaměstnanci a zaměstnavateli, majiteli domů a nájemníky a řada dalších. Černé ovce je další klasika České televize a rozhodně byste si je neměli nechat ujít – na internetu stačí navštívit web http://i-televize.com a hned se můžete dívat.

Česká televize stojí na straně lidí a zákona proti podvodům a neserióznímu jednání majitelů podniků. Od rozbité sekačky na dřeviny až po falešný nákup parcely za milióny! Emoce a mnoho zavřených dveří ze stran úřadů, reklamačních oddělení či domovníků. Rozviřme špínu a najděme spravedlnost!
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Černé ovce. Černé ovce můžete sledovat přes i-televize.com. Černé ovce je televizní pořad stanice .


Černé ovce -

 

Černé ovce. Zmeškali jste Černé ovce? Katso tästä kaikki jaksot. Černé ovce je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Černé ovce. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů