Zprávy ve 12

Sledujte pokračování Zprávy ve 12 ze dne 13-01-2020 na i-televize.com

Zprávy ve 12

Polední zpravodajská relace přinášející souhrn toho nejpodstatnějšího z domova i ze světa. 20 minut s Českou televizí při obědě Vás dostane do obrazu a podá Vám základní informace, které potřebujete vědět.

Aktuální i starší zprávy můžete na internetu vidět na online televizi http://i-televize.com. Vše seriózně v barvách studia „Zprávy“.

Výsledky sportu, rychlý přehled zahraniční i české politiky, aktuální mezinárodní vztahy či přírodní katastrofy. Pořad vhodný jako pozadí k obědu.
 

Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Zprávy ve 12. Zprávy ve 12 můžete sledovat přes i-televize.com. Zprávy ve 12 je televizní pořad stanice .


Zprávy ve 12 -

 

Zprávy ve 12. Zmeškali jste Zprávy ve 12? Katso tästä kaikki jaksot. Zprávy ve 12 je televizní pořad stanice . Zde sledujte zpětně a přímo všechna televizní vysílání Zprávy ve 12. .


Zmeškali jste televizní pořad?

CT 1 iVysílání
  CT 1 iVysílání


CT 2 iVysílání
  CT 2 iVysílání


Prima Play
  Prima Play


Voyo - Tv Nova
  Voyo - Tv Nova


Zmeškali jste televizní pořad? Na můžete online (a zdarma) sledovat dostupné televizní pořady stanic CT 1 iVysílání, CT 2 iVysílání, Prima Play, Voyo - Tv Nova, a zahraničních stanic (Německo, Anglie,...).


Na www.i-televize.com můžete zpětně sledovat všechny televizní pořady

Televizní pořady, redaktorů